Author: m***v
Rating: 2/5 ★★☆☆☆
Date:
Review: Way too much Hair, I mean, I guess it was cheap that’s why it feels so cheap
Color: Multicolor
Price: 291kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 46 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb260127104390527085961 |
Author: m***v
Date:
Review: Way too much Hair, I mean, I guess it was cheap that’s why it feels so cheap
Color: Multicolor
Author: i***a
Date:
Review: danke
Color: Multicolor
Author: D***a
Date:
Review: Perfetta è … nella foto Non è neanche stata fissata … capelli belli ed attaccatura top
Color: Multicolor
Author: e***6
Date:
Review: bellissimo
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.